Oldal kiválasztása

Boltvezetőt KERESÜNK
Nyíregyházi Állateledel boltjainkba!

Személyes értékesítés -Bolti munkafolyamatok szervezése -Árugazdálkodási feladatok

  • Vezetői tapasztalod van bolti kereskedelem területén ?

  • Magabiztosan mozogsz a kereskedelem világában?

  • Örömet okoz, ha változatos feladataid vannak?

  • Kreatív, lelkiismeretes, önálló munkavégzésre alkalmas, a munkádért és a munkatársakért is felelősséget vállaló személyiség vagy?

  • Szereted az állatokat és szeretnél állatbarát gazdikkal foglalkozni?

    Van számodra egy ajánlatunk!

Légy csapatunk tagja és járulj hozzá munkáddal a Suller-táp legendás ügyfélélményéhez!

Te vagy a mi új munkatársunk, ha…

Szeretnéd kamatoztatni és még tovább fejleszteni kommunikációs, vezetői és ügyfélkezelési képességeidet.
Örömmel járulsz hozzá egy dinamikusan fejlődő vállalkozás növekedéséhez!
Szerinted is megérdemli minden vásárló, hogy a lehető legjobb szolgáltatást kapja a pénzéért!

Ezeket várjuk tőled:

  • Van néhány fős bolti értékesítő csapat irányításában és vezetésében min 2 éves tapasztalatod.

  • Kommunikatív vagy, megtalálod a közös hangot mindenkivel.

  • Jól tudsz a számok alapján dönteni.

  • Eredmény orientált vagy.

  • Jól tudod munkatársakat vezetni, de legyél segítőkész, szeresd ha mások problémaira megoldást találsz.

  • Vág az eszed, boltunk működéséhez és a Legendás élmény nyújtásához ez elengedhetetlen. A problémákat ne akadálynak, hanem megoldásra váró feladatként kezeled.

  • Önálló vagy, de szeresd a csapatot! Fontos, hogy szeress és tudj csapatban dolgozni, de képes légy felelősséget vállalni a saját és a munkatársak feladataiért is.

  • A kreatív, gondoskodó, humánus személyiség és a fejlődni, tanulni vágyó attitűd nálunk alapfeltétel!

  • Rendszerető és precíz vagy, igényes magadra és a környezetedre.

  • Excel gyakorlat előny!
  • Szeresd az állatokat és érdekeljen a kisállatok világa 🙂

Nem egymást keressük:

  • Ha nem a munkaeredmény hajt, hanem a munkaidő eltöltése…

  • Ha önállótlan vagy és néhány fix pont kevés ahhoz, hogy elkezdj dolgozni egy projekten

  • Ha túl sokáig vacilálsz, ahelyett, hogy kérdeznél vagy mérlegelve a lehetőségeket, meghoznál egy hatáskörödbe tartozó döntést

  • Ha apró dolgokban sem érzel késztetést arra, hogy felelősséget vállalj tetteidért, inkább áthárítod másra

  • Ha nem szereted a változatos, kihívásokkal teli munkát

  • Ha napokon át képes vagy szó nélkül ülni és magadba burkolódzva toporogni egy megoldatlan problémán

  • Ha azt gondolod, hogy tökéletes vagy és nincs hova tovább fejlődnöd

  • Ha nem motivál a siker, nem szeretsz dolgozni az eredményekért

  • Ha nem tudsz értelmezni egy hosszabb dokumentumot, egy bonyolultabb rendszer vagy feladatot

  • Ha megelégszel a minimummal és nem hajt a lendület, akkor inkább csukd is be ezt a lapot…

Ilyen lesz egy hatékony napod!

Kicsit leegyszerűsítve:

A Suller-táp Kft. termékeinek és Nyíregyházi Kutya klub csoportunk  fontos elemeként, Te fogod mindkettő nyíregyházi boltunkat vezetni. Munkád nagy részét a Kert utcai és a Korányi utcai boltjainkban fogod végezni.  Ha elakadsz, kérdésed van, vagy van egyszerűbb kivitelezési javaslatod, ne félj kimondani, sőt várjuk önálló ötleteidet.

  • 50%
Boltvezetői feladatok: Munkatársak munkarendjének kialakítása, árukészlet gazdálkodás, bolti munkafolyamatok megszervezése és ellenőrzése.
  • 20%
Rendelés és adminisztráció: A bolti készlet optimalizálása, rendelések leadása és adminisztráció
  • 30%
Bolti értékesítés: A legendás élmény nyújtása a boltunban elsődleges, a kisállatartók kiszolgálása, tanács és segítség biztosítása számukra.
  • 10%
Tanulás,önfejlesztés:A kibontakozási lehetőség, nyitottság új ötletek megvalósítására adott. Akár Üzleti könyvek olvasása ! 😉

Mit kaphatsz az eredményes munkádért cserébe?

Vezetői fizetés plusz havi jutalék
Nyitott, támogató csapat és menedzsment
Családias, könnyen megközelíthető bolt

Bizalom és megbecsülés (ezek szerintünk megfizethetetlenek)

Ismerj meg minket!

Családi vállalkozásunk több mint 20 éve működik.Kezdetben haszonállat takarmányozással foglalkoztunk, mára ezt kiegészítettük kisállat eledel és felszerelés bolti és online kereskedelmével is. 2 Állateledel boltot üzemeltetünk Nyíregyházán, mindkettő üzletünkbe keresünk 4 bolti eladó kollégánk mellé boltvezető munkatársat.

Nekünk is van  kutyánk és macskánk is.Persze nem feltétel,hogy legyen háziállatod,de szeresd az állatokat és érdekeljen ez a világ.

a lenti űrlapon keresztül!

Kiválasztási folyamatunk a megszokottnál kicsit összetettebb, de ezzel elérhető, hogy egymásra találjunk azzal a munkatárssal, akivel valóban hosszú távon tudunk együtt dolgozni.

A folyamat nagyságrendileg 6-8 héten belül lezajlik, igyekszünk mindenkinek visszajelezni.

Így tudsz jelentkezni:

1. LÉPÉS: Töltsd ki a lenti rövid jelentkezési űrlapot (ne felejtsd el feltölteni az önéletrajzodat és a motivációs leveledet!)

2. LÉPÉS: A sikeres Jelentkezési űrlap kitöltését követően kapni fogsz egy e-mailt, amelyben egy Előszűrő kérdéssorra vezető linket találsz. Ezen keresztül szeretnénk jobban megismerni téged. A kitöltés körülbelül 20 percet vesz igénybe. A sikeres jelentkezéshez kérlek, hogy legkésőbb 24 órán belül töltsd ki!

3. LÉPÉS: Az önéletrajzok, motivációs levelek, és előszűrő kérdőívek átnézését követően, ha úgy ítéljük meg, hogy érdemes jobban megismernünk egymást, akkor a következő lépés egy 5-10 perces telefonos interjú lesz.

4. LÉPÉS: A következő lépés a telefonos interjú után egy személyiség teszt . Aminek részleteit telefonon megbeszéljük.

5. LÉPÉS:  A teszt után következhet igazán a móka! Jön a személyes interjú, ahol minden további döntés megszületik!

6. LÉPÉS: Ha még mindig érzékelhető Benned a tettvágy, szeretnénk, ha egy próbanapot eltöltenél a Kert utcai üzletünkben, melynek részleteiről e-mailben kapsz tájékoztatást. Ha vállalod a megmérettetést, a visszaküldéstől számított (48 órán belül) újra felvesszük veled telefonon a kapcsolatot!

A kiválasztás eredményéről mindenképp visszajelzést küldünk számodra legkésőbb 2-4 héten belül!

Töltsd ki Jelentkezési űrlapunk, és add be még ma Önéletrajzod hozzánk!

Mi vár Rád és mit adunk munkádért cserébe?

Kérdésed van?
Tedd fel bátran az alábbi e-mail címen:
gergo@kutyakajas.hu